Vitajte na "svadbovači"

Historický hotel Château Gbeľany

Rozsah cien € 1
0 hodnotení

Kontaktuj dodávateľa

Kontaktujte ma:
E-mailom
Telefonicky
Ak chcete odoslať správu dodávateľovi, musíte sa    registrovať/prihlásiť.
Opis

Historický hotel Château Gbeľany je ideálnym miestom pre vašu romantickú svadbu ako z rozprávky. Zrekonštruovaný barokový Kaštieľ sa nachádza len necelých 10 km od Žiliny po ceste do Vratnej doliny. Hotel je obklopený nádherným anglickým parkom, ktorý môžete využiť nielen na fotografovanie ale aj na civilný obrad či občerstvenie pre hostí pred obradom.Poskytujeme komplexné  hotelové služby –  prípravu priestorov, kompletné gastronomické služby – svadobné menu, bufety, nápoje, ubytovanie v historických i moderných izbách. Vieme sprostredkovať aj externé služby ako výzdoba sály, hudba, fotograf a pod. poskytnutím kontaktov na overených dodávateľov.Sme tu pre vás, či už plánujete veľkú alebo menšiu svadbu – môžete si vybrať z nasledujúcich priestorov:

  • kongresová sála – s kapacitou 70 – 150 hostí,
  • reštaurácia – s kapacitou do 65 hostí,
  • vinárni – s kapacitou do 40 hostí,
  • historické salóniky – s kapacitou do 30 hostí.

Pre viac informácií a obhliadku priestorov nás neváhajte kontaktovať mailom na sales@chateaugbelany.com  alebo telefonicky na 0904 420 047

Podobné ponuky

Svadobná veselica aj so svadobným obradom
Ľubietová 477, Banská Bystrica 976 55
€ 39.50
Hotel Capital Nitra
Farská 16, Nitra
€ 150
Profil dodávateľa - CHÂTEAU GBEĽANY
Vitajte na mieste, kde sa vaša vysnívaná romantická svadba stane skutočnosťou. Historický hotel CHÂTEAU GBEĽANY situovaný v zrekonštruovanom barokovom kaštieli uprostred nádherného anglického parku dodáva vášmu veľkému dňu ten správny rozprávkový nádych. Či už je vaša vysnívaná svadba malá alebo veľká, v našej ponuke určite nájdete, čo hľadáte - naše priestory charakterizuje nenápadná elegancia, výnimočnosť a luxus. Profesionálny tím CHÂTEAU GBEĽANY sa postará o to, aby váš deň D bol podľa vašich predstáv. Naše nadštandardné služby len podčiarknu vaše nezabudnuteľné zážitky.
Video

Dodávateľ zatiaľ nepridal žiadne video.

Recenzie

Ak chcete pridať recenziu dodávateľa, musíte sa prihlásiť.