Vitajte na "svadbovači"

DJ Braňo – DJ pre Váš event…

Rozsah cien € 500 - € 800
0 hodnotení

Kontaktuj dodávateľa

Kontaktujte ma:
E-mailom
Telefonicky
Ak chcete odoslať správu dodávateľovi, musíte sa    registrovať/prihlásiť.
Opis

Dobrý deň vážení… Ponúkam Vám profesionálne služby DJ-a zameraného na svadby, plesy, stužkové, jubileá, či rodinné slávnosti rôzneho druhu s dlhoročnými skúsenosťami. S kvalitným ozvučením a osvetlením na Vašu slávnosť hrávam po celom Slovensku. Širokým repertoárom roztancujem všetky vekové kategórie. Samotné moderovanie svadby Vám viem prezentovať ako v slovenskom, tak anglickom jazyku. Referencie, fotografie, či videá z niektorých už odohraných podujatí nájdeš aj na mojej osobnej stránke www.branoseman.sk.  Na finálnej cenovej ponukej sa vieme stále dohodnúť k spokojnosti oboch strán. Ak je to možné, vždy sa snažím s Vami osobne stretnúť pred každým podujatím, kde si prejdeme do detailov Vašu celovečernú predstavu a priebeh Vašej svadby, či iného podujatia. Ak to možné nie je, celý priebeh večera si vieme dohodnúť aj telefonicky, prípadne mailom. Radi spievate? V takom prípade Vám ponúkam službu 2 v 1. Prídem medzi Vaše svadobné stoly s akordeónom a tanečné prestávky Vám vyplním aj takýmto spôsobom. Samozrejmosťou je pre mňa Vaša predstava repertoáru podľa Vášho výberu o ktorý nebude núdza.. ľudoviek, oldies, latino, rock až po aktuálne hity.. všetko šité na mieru presne podľa Vášho gusta. V prípade potreby či iných hudobných prekvapení na Vašu slávnosť zabezpečím ich profesionálne ozvučenie podľa potreby…Teším sa na Vás 😉

Podobné ponuky

DJ Marcel Sýkora
Východné Slovensko
DJ
€ 450 - € 600
DJ a Zabávač na Vašu SVADBU
Jána Palárika 921, 971 01 Prievidza
DJ
€ 300
Profil dodávateľa - Branislav Seman

Dobrý deň vážení...Ponúkam Vám profesionálne služby DJ-a zameraného na svadby, plesy, stužkové, jubileá, či rodinné slávnosti rôzneho druhu s dlhoročnými skúsenosťami. S kvalitným ozvučením a osvetlením na Vašu slávnosť hrávam po celom Slovensku. Samotné moderovanie svadby Vám viem ponuknúť ako v slovenskom, tak anglickom jazyku.

Referencie, fotografie, či videá z niektorých už odohraných podujatí nájdeš aj na mojej osobnej stránke www.branoseman.sk.

Ak je to možné, vždy sa snažím s Vami osobne stretnúť pred každým podujatím, kde si prejdeme do detailov Vašu celovečernú predstavu a priebeh podujatia. Ak to možné nie je, celý priebeh večera si vieme dohodnúť aj telefonicky, prípadne mailom. 

Radi spievate? V takom prípade Vám ponúkam službu 2 v 1. Prídem medzi Vaše svadobné stoly s akordeónom a tanečné prestávky Vám vyplním aj takýmto spôsobom.

 Samozrejmosťou je pre mňa Vaša predstava repertoáru podľa Vášho výberu o ktorý nebude núdza.. ľudoviek, oldies, latino, rock až po aktuálne hity.. všetko šité na mieru presne podľa Vás. V prípade potreby či iných hudobných prekvapení na Vašu slávnosť zabezpečím ich profesionálne ozvučenie podľa potreby...

Teším sa na Vás ;)

Video

Dodávateľ zatiaľ nepridal žiadne video.

Recenzie

Ak chcete pridať recenziu dodávateľa, musíte sa prihlásiť.