Vitajte na "svadbovači"

Všeobecné otázky

Áno. Obidva spôsoby registrácie, tak pre dodávateľov ako aj budúcich novomanželov, sú na www.svadbovac.sk bezplatne. Zároveň však platí, že v prípade záujmu o širšiu ponuku služieb si dodávatelia môžu objednať aj platenú registráciu, čo však nie je nutnosť.

Registrácia sa realizuje jednoducho prostredníctvom registračného formulára, kde zadáte svoje používateľské meno, heslo a e-mailovú adresu, na ktorú Vám po registrácii príde potvrdzujúci e-mail. Ostatné údaje môžete vyplniť až po prihlásení.

Áno. Svoje konto môžete kedykoľvek zrušiť. V takomto prípade je potrebné zaslať písomnú žiadosť o zrušenie registrácie (stačí aj mailom) na našu e-mailovu adresu. K zrušeniu dôjde spravidla do 7 pracovných dní.

Ak ste dodávateľ, registrácia je nevyhnutná, aby ste mohli uverejniť ponuku na svoje služby. V prípade budúcich novomanželov je registrácia na www.svadbovac.sk výlučne odporúčaná, nakoľko so sebou prináša množstvo nástrojov a možností, ktoré uľahčia prípravu a organizáciu svadobného dňa.

Otázky pre páry

V prvom kroku vytvorenia svojho účtu budete budete potrebovať používateľské meno, heslo a platnú e-mailovú adresu. Všetky ostatné údaje ako napríklad dátum plánovanej svadby, celé meno, profilová fotografia a pod. sú viac-menej dobrovoľné a zadávate ich až v prostredí stránky po prihlásení sa. Zároveň platí, že všetky zadané údaje spravujeme bezpečne a s dôrazom na ich ochranu pred akýmkoľvek zneužitím.

Na domovskej stránke svadobného vyhľadávača www.svadbovac.sk si jednoducho zvolíte požadovaný typ služby resp. jej kategóriu, špecifikujete lokalitu a hľadanie môže začať. Náš vyhľadávač Vám jednotlivé ponuky zobrazí v abecednom poradí. Okrem toho ich pre lepšiu orientáciu a prípadný osobný kontakt aj prehľadne zobrazí na mape. V tomto bode si už len prezeráte nájdene ponuky dodávateľov, aby ste si vyberali naozaj to "naj". Ak Vás osloví viacero ponúk, môžete si ich uložiť (len pre registrovaných používateľov) vo svojom účte v menu "Môj výber" a neskôr sa k ním vrátiť za účelom podrobnejšej analýzy.

V princípe sú na to 2 spôsoby. Prvý je ten klasický pomocou kontaktných údajov uvedených v profile dodávateľa pri popise ponuky. Rýchlejší a praktickejší je, druhý spôsob, ktorý môžu využívať naši registrovaní používatelia. V ľavej časti zverejnenej ponuky sa nachádza kontaktný formulár, ktorý okrem polí na zadanie Vašich údajov obsahuje aj prehľadný kalendár s možnosťou výberu dátumu, na ktorý danú službu dopytujete. Ak už však má dodávateľ Vami požadovaný termín obsadený, funkcia kalendára Vám jednoducho nedovolí označiť daný dátum a Vy viete, že kontaktovať tohto dodávateľa bude strata času tak pre Vás, ako aj pre neho.

Prvá podstatná informácia je, že všetky nástroje získavate v rámci registrácie, ktorá je BEZPLATNÁ. Ako registrovaný používateľ na www.svadbovac.sk máte možnosť priamo kontaktovať dodávateľa prostredníctvom kontaktného formulára, vytvárať si zoznamy (ne)pozvaných hostí, uložiť si vybrané ponuky do užšieho výberu pre účely následnej analýzy, plánovať rozpočet s podrobným prehľadom o už zaplatených položkách a v neposlednom rade si vytvoriť svoj vlastný "checklist" úloh, ktoré ešte musíte stihnúť vybaviť.

Otázky pre dodávateľov

Pre dodávateľov sú v ponuke 2 tzv. balíčky služieb. Obidva sú BEZPLATNÉ a časovo NEOBMEDZENÉ. Vy sami rozhodujete akou ponukou sa chcete prezentovať na www.svadbovač.sk Rozdiely medzi balíčkami sú predovšetkým v tom či pre ponuku potrebujete viac fotografií, alebo disponujete aj videoklipom, ktorý je možné na stránke ponuky zverejniť. Konkrétne rozdiely aj podrobný popis balíčkov nájdete po prihlásení sa vo svojom učte.

NIE. Registrácia na www.svadbovac.sk nie je viazaná na IČO, aj keď je pravda, že v snahe podporovať čestnú prácu to vítame.

V prípade bezplatnej registrácie a nedeje absolútne nič. Do 7 dní od prijatia žiadosti o zrušenie bude Vaše konto s ponukou zrušené. V prípade zrušenia platenej registrácie pred jej dňom obnovy NEbude dodávateľovi vrátený registračný poplatok a ani jeho alikvotná časť. Aj tu platí, že ponuky spolu s kontom používateľa budú zo systému odstránené do 7 dní.

Za platené dodatočné služby ako napríklad napísanie/uverejnenie PR článku je momentálne možné platiť len formou úhrady prevodom na účet v zmysle vystavenej faktúry.