Vitajte na "svadbovači"

Aj keď je veľa neviest zaneprázdnených plnením úloh súvisiacich s prípravou ich veľkého dňa, existuje aj veľa okamihov pred svadbou, na ktoré sa oplatí tešiť a v konečnom dôsledku aj dôsledne pripraviť. Reč je o povinnostiach ako napr. skúška svadobných šiat, dohodnutie sa na svadobnom účese a vizáži, výber svadobného menu a nakoniec aj príjemná udalosť ako je tzv. rozlúčka so slobodou v kruhu najlepších priateľov.

Či už idete na večierok so slobodou alebo na víkend s cieľovou destináciou, táto udalosť je príjemným spôsobom ako sa uvoľniť a oddýchnuť si skôr, než vyslovíte osudné „áno“. Ak si nie ste celkom istí, ako začať alebo čo môžete potrebovať, žiaden strach. V nasledujúcich riadkoch vám pomôžeme pripraviť rozlúčku, na ktorú budete spomínať celý život (ak si z nej niečo budete pamätať…).

Najúspešnejšie rozlúčky so slobodou sú zamerané na to, čo má nevesta najradšej. Pamätajte, že táto párty má osláviť vašich posledných pár dní alebo týždňov ešte ako slobodnej ženy. Večer sa dá stráviť ako párty v nočnom klube alebo si môžete dopriať pobyt so svojimi najlepšími priateľmi niekde ďaleko od civilizácie.

Pozvanie je dôležité

Prvou vecou, na ktorú je potrebné pamätať, sú hostia, ktorých je potrebné osloviť a de facto na celú oslavu pozvať. Možností je viacero, no určite bude dobré využiť služby tlačiarenských firiem, ktoré vám vytlačia pozvánky podľa vašich požiadaviek. Môžete sa rozhodnúť pre grafiku, ktorú plánujete použiť aj ako motív vašich svadobných oznámení (aspoň si vyskúšate ako budú na ne ľudia reagovať). Alebo sa rozhodnete pre niečo úplne strelené, čo pozvaným hosťom prezradí o čo pôjde. Vďaka nim budú všetci hostia vedieť, čo môžu od večierka očakávať.

Program je potrebné pripraviť dopredu

Keď sme vyriešili otázky typu Kto? resp. Kedy a kde?, je potrebné sa zamyslieť aj nad obsahom tejto akcie, teda mať jasnú odpoveď na otázku Čo? Rozlúčková párty by určite nemala byť len o tom, že sa priatelia (neraz aj z iného konca republiky) zídu na spoločnom mieste a teraz… bavte sa. Dobrým nápadom je mať pripravené spoločenské hry, príjemnú hudbu v pozadí (ak to rozpočet dovolí aj vlastného DJa).  Okrem toho je dobré zvečniť tieto okamihy profesionálnym fotografom alebo tiež napríklad prenajať si na nejakú hodinku-dve fotokútik a zabaviť sa spoločným „vystrájaním“ pred objektívom. Výhodou je, že prenájom takýchto zariadení v sebe častokrát zahŕňa aj rekvizity na fotenie, čím spoločné fotografie určite obohatíte.

Ukážte sa svetu

V nadväznosti na spomínaný fotokútik, ak sa po skončení rozlúčky rozhodnete ukázať svetu nejaké zo spoločných fotografií, skvelým nápadom ako sa prezentovať je dať si vyrobiť tričká určené pre túto príležitosť. Možností je veľa, od jednoduchších nápisov ako napr. „Tím nevesty“ až po náročnejšie grafické motívy obsahujúce rôzne, neraz dvojzmyselné narážky na slobodu. A ako správna hostiteľka, je dobré ak sa svojim hosťom poďakujete za účasť na vašej rozlúčke so slobodou malým upomienkovým darčekom, ako napr. personalizovaným hrnčekom pre vašich „BFF“, ktorý môžete doplniť o vlastný text venovania a samozrejme aj meno osoby, ktorú obdarúvate.

Nech už je vaša predstava rozlúčky so slobodou akákoľvek, pamätajte, že život sa ňou nekončí… Prajeme vám, aby ste dokázali zorganizovať tú najúžasnejšiu akciu, ktorej sa vaši priatelia kedy zúčastnili!

Dúfame, že vás niektoré z našich nápadov oslovili a že celý váž život v spoločnom zväzku bude jedna veľká párty dvoch šťastných ľudí.

Napíšte komentár