Vitajte na "svadbovači"

Pár riadkov o nás

Drahí snúbenci. Ak ste sa ocitli na stránkach svadobného vyhľadávača svadbovac.sk, znamená to, že vaše rozhodnutie pre spoločný život sa pomaly začína premieňať v skutočnosť. Úprimne... neviete do čoho ste sa pustili. Ale ste na správnom mieste. Pomôžeme vám nájsť všetko potrebné pre zabezpečenie vysnívanej svadby a to s dôrazom na kvalitu, primeranú cenu a blízkosť.

Naša história

Svadobný vyhľadávač svadbovac.sk vznikol v roku 2020, v čase vrcholiacej pandémie COVID-19, ako reakcia na potrebu vzájomnej pomoci ľuďom poskytujúcim služby v tejto oblasti. Takmer každý profesionál pracujúci v tejto oblasti bol na takmer pol roka mimo hry, preto vzájomná pomoc je v tomto prípade na mieste.

Naša vízia

Ročne sa na Slovensku zorganizuje viac ako 30 000 svadieb. A všetci títo ľudia potrebujú kvalitné služby. Naša vízia je vskutku jednoduchá - stať sa najväčším vyhľadávačom služieb spojených s organizáciou svadby na Slovensku, a priniesť tak komplexnú ponuku profesionálov priamo na gauč do vašej obývačky.

Naša misia

Naša snaha je zoskupiť čo najväčší počet dodávateľov všemožných služieb, ktoré sa týkajú príprav sobáša a svadobnej hostiny a ponúknuť im priestor na prezentáciu pre svojich potencionálnych zákazníkov.

Skúsite to s  nami?

Začni plánovať

Prečo sa rozhodnúť pre Svadbovač?

Ponúkame zopár jasných argumentov

Záujem pomôcť

Našim prvoradým cieľom je úprimná snaha pomôcť obidvom stranám.

Databáza dodávateľov

Neustále sa snažíme rozširovať zoznam dodávateľov poskytujúcich svoje služby.

Svadobní profesionáli

Dodávatelia, ktorých práca sa vám nebude páčiť, u nás jednoducho skončia.

Jedinečné služby

Registrovaným používateľom ponúkame služby, ktoré naozaj využijú.

Ako to celé funguje

Všetko sa dá zhrnúť do troch krokov

1. Vyhľadajte dodávateľov

2. Porovnajte ich ponuky

3. Objednajte si to najlepšie

TOP ponuky

Nižšie nájdete platené ponuky dodávateľov.